Mama kocha czytać książki!

I jest to najprawdziwsza prawda! Może nie mają one zbyt dużo czasu na czytanie książek, ale na pewno znajdą go – w szczególności, jeżeli książki otrzymają od bliskich w prezencie. Tak, Książki dla mamy z księgarni internetowej to jedna z najciekawszych inspiracji prezentowych, którą warto rozważyć. W szczególności, jeżeli ktoś nie ma inspiracji co do tego, co dokładnie kupić. Nikt nie kupuje książek tak często (a szkoda!), dlatego też tym bardziej warto spojrzeć, na jakie ciekawe propozycje dla mam można natknąć się w księgarni.

Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte

Prawda, że tytuł jest bardzo intrygujący? A to dopiero początek tego, co znaleźć można w środku. Popularna blogerka postanowiła napisać książkę. A jak już to zrobiła, to z ogromnym przytupem. Joanna Mokosa-Rygalska i jej ironiczno-prześmiewcze historie, które są w stanie dosłownie zwalić z nóg. Jeżeli ktoś nie miał wcześniej okazji do tego, aby poznać tą Youtuberkę, to koniecznie musi zajrzeć do tej książki. To właśnie tu można znaleźć historię, które autorka ocenia tak jak powinno – bez zbędnego słodzenia i mamienia. Nie bój się – jeżeli sędzia uzna, że przytyłeś, to się na pewno tego dowiesz. Tutaj nie ma miejsca na żadne kłamstwa, które i tak szkodzą.

“Siła kobiet”

Barbara Wysoczańska i opowieść o tym, jak dziwne losy potrafią połączyć kobiety. Te kobiety, które wspólnymi siłami są w stanie zawalczyć o namiastkę szczęścia dla siebie. Polska w ubiegłym wieku. Rozalia straciła męża w młodym wieku. Może i byłaby tym faktem zrozpaczona, ale małżeństwo z nim okazało się wielką mordęgą. Teraz kobieta ma szansę na to, aby odbudować swoje szczęście. Tylko że otrzymuje list od…kochanki swojego nieżyjącego męża, która prosi ją o pomoc przy jej dziecku. Czy Rozalia będzie skłonna do pomocy? W środku nie brakuje historii kobiet, które musiały walczyć o swoje szczęście. O to, aby móc w końcu uśmiechnąć się do losu. Warto je poznać, aby zrozumieć, że wszystko w życiu jest tak naprawdę możliwe.